LEAGUES
RussiaZnamya Noginsk
OverviewTableFixtures
Latest Matches
See all fixtures
PFLZone Center
#TeamPLWDL+/-GDPTS
2
Sokol Saratov
17114237-102737
3
Metalurg Lypetsk
17114230-92137
4
Salyut Belgorod
1782723-23026
5
Khimik-Arsenal
1775527-20726
6
FC Ryazan
1766529-26324
7
Zorky Krasnogorsk
1672731-32-123
8
Ararat Moscow
1772834-36-223
9
Kaluga
1764724-23122
10
Saturn Ramenskoye
1757532-32022
11
Khimki 2
1753923-32-918
12
Strogino
17521015-28-1317
13
FC Rotor Volgograd II
16221214-33-198
14
Kvant Obninsk
1722138-40-328
FormNext
WWWWD
Zone East
#TeamPLWDL+/-GDPTS
1
Irtysh
1192021-41729
2
Sakhalin
1253415-16-118
3
Novosibirsk FK
1252516-16017
4
FC Chita
1243513-12115
5
Dinamo Barnaul
113268-15-711
6
Zenit Irkutsk
123096-16-109
FormNext
Grp. 1
#TeamPLWDL+/-GDPTS
1
FC Kuban-Holding
1291225-81728
2
Legion Dinamo
1275026-71926
3
PFC Kuban
1281332-141825
4
SKA Rostov
1281325-141125
6
Anzhi Makhachkala
1154218-13519
7
Forte Taganrog
1252522-14817
8
Mashuk-KMV
1152418-17117
9
Dinamo Stavropol
1151517-15216
10
Spartak Nalchik
1143416-17-115
11
Krasnodar 3
1342719-26-714
12
FK Makhachkala
1242615-22-714
13
Yessentuki
1232716-24-811
14
Druzhba
1132612-26-1411
15
Inter Cherkessk
1122713-30-178
16
Biolog Novokubansk
1121814-24-107
17
Tuapse
1111916-41-254
FormNext
Zone South
#TeamPLWDL+/-GDPTS
1
FC Volgar
19162145-73850
2
FC Alania Vladikavkaz
19151354-134146
3
Druzhba
19104529-26334
5
Dinamo Stavropol
1983831-25627
6
Legion Dinamo
1976618-21-327
7
SKA Rostov
1975725-25026
8
Biolog Novokubansk
50500-22-2226
9
FK Makhachkala
1975719-24-526
10
Mashuk-KMV
1966722-17524
11
Kuban Krasnodar
1955922-37-1520
12
Inter Cherkessk
1955924-38-1420
13
Spartak Nalchik
1947818-37-1919
14
Krasnodar 3
19531119-38-1918
15
Anzhi Makhachkala
1937924-32-810
16
Spartak Vladikavkaz
19151314-40-268
FormNext
Grp. 2
#TeamPLWDL+/-GDPTS
1
Olimp Dolgoprudny
13101220-11931
2
Tver FC
1383228-151327
3
Dinamo Moscow II
1382331-181326
4
Leningradets
1381420-13725
6
Torpedo Vladimir
1272320-11923
7
Kazanka Moscow
1355325-23220
8
Rodina
1254322-20219
9
Murom
1352616-16017
10
Zenit Irkutsk
1242612-17-514
11
Luki-Energiya
1240814-22-812
13
Znamya
1326510-13-312
14
Smolensk
1324711-25-1410
15
Kolomna
1313914-31-176
16
FC Chita
121299-31-225
FormNext
Zone West
#TeamPLWDL+/-GDPTS
1
Veles Moscow
16113234-132136
2
Olimp Dolgoprudny
17112429-161335
4
Torpedo Vladimir
1786323-17630
5
Leningradets
1777327-20728
6
Olimp Khimki
1675418-15326
7
Murom
1673631-23824
8
Rodina
1764727-31-422
9
Pskov 747
1663715-26-1121
10
Kazanka Moscow
1645726-27-117
11
Kolomna
17431015-24-915
12
Znamya
1736814-23-915
13
Luki-Energiya
1634915-29-1413
14
Zvezda Saint Petersburg
1720159-35-266
FormNext
Zone Ural-Povolzhye
#TeamPLWDL+/-GDPTS
1
Akron Togliatti
17122329-161338
2
FC Chelyabinsk
17113334-171736
3
Ural II
17112434-161835
4
KamAZ
17102537-231432
5
Lada Dimitrovgrad
1773719-18124
6
Zvezda Perm
1764720-20022
7
NoSta
1764723-26-322
8
Volga Ulyanovsk
1762919-26-720
9
Zenit Izhevsk
1753927-27018
10
Tyumen
1775525-21414
11
Lada Togliatti
17311312-47-3510
12
FC Ufa II
17131317-39-226
FormNext
Grp. 3
#TeamPLWDL+/-GDPTS
1
Saturn Ramenskoye
1392231-82329
2
Metalurg Lypetsk
1383229-131627
3
Sokol Saratov
1373323-111224
4
Salyut Belgorod
1365222-101223
5
FC Ryazan
1371521-16522
6
Krasny
1364318-12622
7
Znamya Noginsk
1346317-14318
8
Khimik-Arsenal
1346314-15-118
9
Kaluga
1352618-15317
10
Strogino
1352615-21-617
11
Kvant Obninsk
1343614-26-1215
12
Avangard Kursk
1336414-18-415
13
Khimki 2
1341816-30-1413
14
Metalurg Vidnoe
1340916-30-1412
15
Sakhalin
1332811-21-1011
16
Fakel-M Voronezh
1320119-28-196
FormNext
WDDDW
Zone Ural-Povolzhye Promotion Group
#TeamPLWDL+/-GDPTS
1
Neftekhimik
25203253-143963
2
KamAZ
25136644-251945
3
Syzran-2003
251321032-30241
4
Volga Ulyanovsk
251141026-25137
5
NoSta
251141039-43-437
6
Zvezda Perm
25107839-34537
FormNext
Grp. 4
#TeamPLWDL+/-GDPTS
1
Novosibirsk FK
1495026-101632
2
Tyumen
12101120-61431
3
Volga Ulyanovsk
1273215-51024
4
Dinamo Barnaul
1372420-14623
5
Volna Nizhny Novgorod
1272317-12523
6
KamAZ
1271432-131922
7
Zvezda Perm
1263325-16921
8
FC Chelyabinsk
1161421-81319
9
Ural II
1144315-16-116
10
NoSta
1241718-25-713
11
Lada Dimitrovgrad
122379-15-69
12
Zenit Izhevsk
1322910-23-138
13
Krylya Sovetov Samara II
13211016-34-187
14
FC Orenburg II
122198-26-187
15
Lada Togliatti
1110106-35-293
FormNext
Zone Ural-Povolzhye Relegation Group
#TeamPLWDL+/-GDPTS
1
Zenit Izhevsk
1255219-14520
2
FC Chelyabinsk
1245318-12617
3
FC Ufa II
1245320-16417
4
Ural II
1244422-14816
5
Lada Togliatti
1223710-33-239
FormNext
PromotionRelegation
See all tables
Stadium
SurfaceCapacityOpened