LEAGUES
RussiaOlimp Dolgoprudny II

Olimp Dolgoprudny II fixtures, team info and top players

PFL FNL 2 Grp. 1
#TeamPLWDL+/-GDPTS
1
Dynamo Makhachkala
30235258-114774
2
SKA Rostov
30224462-184470
3
Chayka
30197475-235264
4
Forte Taganrog
301510550-311955
5
Chernomorets Novorossiysk
29165860-312953
6
FC Kuban-Holding
31149841-311051
7
Anzhi Makhachkala
30129942-33945
8
Legion Dinamo
301110942-281443
9
Biolog Novokubansk
3010101045-43240
10
Tuapse
301221637-50-1338
11
Spartak Nalchik
309101127-26137
12
Druzhba
297111123-36-1332
13
Dinamo Stavropol
30781539-54-1529
14
Mashuk-KMV
306101442-47-528
15
FC Rotor Volgograd II
30561925-62-3721
16
FC Alania Vladikavkaz II
30262232-88-5612
17
Yessentuki
31242515-103-8810
PFL FNL 2 Grp. 2 Promotion Group
#TeamPLWDL+/-GDPTS
1
Shinnik Yaroslavl
19162133-82550
2
Tver FC
19106338-191936
3
Leningradets
19102729-181132
4
Murom
1984719-12728
5
Krasava
1974826-25125
6
Dinamo Moscow II
1967624-23125
7
Kairat Moscow
1974825-33-825
8
Volna Nizhny Novgorod
1965829-42-1323
9
Zvezda Saint Petersburg
19631024-26-221
10
Dynamo Saint Petersburg
1955922-31-920
11
FC Yenisey Krasnoyarsk II
19621118-35-1720
12
Kazanka Moscow
19261112-27-1512
PFL FNL 2 Grp. 2 Relegation Group
#TeamPLWDL+/-GDPTS
1
Olimp Dolgoprudny II
1382320-101026
2
Torpedo Vladimir
1472520-19123
3
Zenit St. Petersburg II
1471636-261022
4
Baltika-BFU Kaliningrad
1464416-15122
5
Luki-Energiya
1462622-21120
6
Znamya
1461724-19519
7
Chertanovo Moscow
1554614-23-919
8
FC Chita
1342713-19-614
9
Khimik Dzerzhinsk
1534816-29-1313
PFL FNL 2 Grp. 3 Promotion Group
#TeamPLWDL+/-GDPTS
1
Rodina
19134241-172443
2
Sokol Saratov
19115343-182538
3
Strogino
19112628-28035
4
Dinamo Briansk
1989232-171533
5
Salyut Belgorod
1993726-23330
6
Dinamo Vladivostok
19511320-21-126
7
FK Saransk
1974820-25-525
8
Avangard Kursk
1955921-32-1120
9
SKA-Khabarovsk II
1938815-19-417
10
Khimki 2
1937920-25-516
11
FC Ryazan
19271010-26-1613
12
Peresvet Domodedovo
19251219-44-2511
PFL FNL 2 Grp. 3 Relegation Group
#TeamPLWDL+/-GDPTS
1
Zenit Penza
16103326-131333
2
Sakhalin
1682623-21226
3
Kaluga
1674523-16725
4
Kvant Obninsk
1666420-16424
5
Arsenal Tula II
1673625-23224
6
Znamya Noginsk
1673626-27-124
7
Saturn Ramenskoye
1671831-26522
8
Fakel-M Voronezh
16601018-26-818
9
Metalurg Vidnoe
1652924-35-1117
10
Kolomna
16501125-38-1315
PFL FNL 2 Grp. 4
#TeamPLWDL+/-GDPTS
1
Tyumen
27176475-304557
2
Volga Ulyanovsk
26168252-193356
3
FC Chelyabinsk
26182649-232656
4
Novosibirsk FK
26155639-182150
5
Zvezda Perm
27145848-262247
6
Amkar-Perm
26144840-281246
7
Ural II
26116946-361039
8
Irtysh
2698947-47035
9
Torpedo Miass
26851325-38-1329
10
Spartak Tuymazy
261021442-61-1929
11
FC Orenburg II
26691130-47-1727
12
Dinamo Barnaul
26741528-40-1225
13
NoSta
26631723-51-2821
14
Zenit Izhevsk
26441818-49-3116
15
Lada Togliatti
26351823-72-4911
- Spartak Tuymazy has been deducted 3 points
- Lada Togliatti has been deducted 3 points
PFL FNL 2 Grp. 2 Subgroup 1
#TeamPLWDL+/-GDPTS
1
Tver FC
18125134-142041
2
Leningradets
18124242-172540
3
Krasava
1894528-141431
4
Dynamo Saint Petersburg
1884625-22328
5
Zvezda Saint Petersburg
1882826-23326
6
Kairat Moscow
1865723-28-523
7
Zenit St. Petersburg II
1854925-40-1519
8
Luki-Energiya
18431116-38-2215
9
Baltika-BFU Kaliningrad
18421217-27-1014
10
FC Chita
1827914-27-1313
PFL FNL 2 Grp. 2 Subgroup 2
#TeamPLWDL+/-GDPTS
1
Shinnik Yaroslavl
20171238-83052
2
Dinamo Moscow II
20108240-172338
3
Kazanka Moscow
2094725-17831
4
FC Yenisey Krasnoyarsk II
2093824-27-330
5
Murom
2077626-18828
6
Volna Nizhny Novgorod
2084828-31-328
7
Olimp Dolgoprudny II
2075827-24326
8
Khimik Dzerzhinsk
2056918-36-1821
9
Znamya
20541125-32-719
10
Torpedo Vladimir
20531216-35-1918
11
Chertanovo Moscow
20431316-38-2215
PFL FNL 2 Grp. 3 Subgroup 1
#TeamPLWDL+/-GDPTS
1
Rodina
20163158-164251
2
FK Saransk
20142444-202444
3
Strogino
20132540-271341
4
Peresvet Domodedovo
2094736-27931
5
SKA-Khabarovsk II
2085729-23629
6
Khimki 2
2075831-23826
7
Saturn Ramenskoye
20731031-32-124
8
Kolomna
20621232-57-2520
9
Znamya Noginsk
20621226-51-2520
10
Kvant Obninsk
20451122-37-1517
11
Metalurg Vidnoe
20231522-58-369
PFL FNL 2 Grp. 3 Subgroup 2
#TeamPLWDL+/-GDPTS
1
Sokol Saratov
20144238-102846
2
Dinamo Briansk
20118137-112641
3
Salyut Belgorod
20123532-201239
4
Dinamo Vladivostok
20109138-142439
5
FC Ryazan
20113627-171036
6
Avangard Kursk
2075827-27026
7
Arsenal Tula II
20731026-31-524
8
Zenit Penza
20631119-32-1321
9
Sakhalin
20521314-36-2217
10
Kaluga
20251310-27-1711
11
Fakel-M Voronezh
2013166-49-436
  • Promotion
  • Relegation
  • Promotion qualification
  • Relegation qualification

Next match

PFL
Olimp Dolgoprudny II
28. May. 15:00
FC Chita

Team form

0 - 1
2 - 2
1 - 0
0 - 2
0 - 1

Fixtures

Sat, 28 May
Olimp Dolgoprudny II
15:00
FC Chita
Sun, 5 Jun
Zenit St. Petersburg II
14:00
Olimp Dolgoprudny II