LEAGUES
Women's Euro 2022 Predictor
EnglandEFL Trophy

EFL Trophy matches, tables, team of the week and news

Matches

All matches
Burton
30. Aug.18:00
Leicester City Academy
Derby
30. Aug.18:00
Grimsby
Doncaster
30. Aug.18:00
Newcastle United Academy
Exeter
30. Aug.18:00
Newport

EFL Trophy

Northern Grp. A
#TeamPLWDL+/-GDPTSNext
1
Everton Academy
00000-000
2
Harrogate Town
00000-000
3
Hartlepool United
00000-000
4
Morecambe
00000-000
Northern Grp. B
#TeamPLWDL+/-GDPTSNext
1
Bolton Wanderers
00000-000
2
Crewe Alexandra
00000-000
3
Leeds United Academy
00000-000
4
Tranmere Rovers
00000-000
Northern Grp. C
#TeamPLWDL+/-GDPTSNext
1
Port Vale
00000-000
2
Shrewsbury Town
00000-000
3
Stockport County
00000-000
4
Wolverhampton Wanderers Academy
00000-000
Northern Grp. D
#TeamPLWDL+/-GDPTSNext
1
Accrington Stanley
00000-000
2
Liverpool Academy
00000-000
3
Rochdale
00000-000
4
Salford City
00000-000
Northern Grp. E
#TeamPLWDL+/-GDPTSNext
1
Barnsley
00000-000
2
Doncaster Rovers
00000-000
3
Lincoln City
00000-000
4
Newcastle United Academy
00000-000
Northern Grp. F
#TeamPLWDL+/-GDPTSNext
1
Derby County
00000-000
2
Grimsby Town
00000-000
3
Manchester City Academy
00000-000
4
Mansfield Town
00000-000
Northern Grp. G
#TeamPLWDL+/-GDPTSNext
1
Barrow
00000-000
2
Carlisle United
00000-000
3
Fleetwood Town
00000-000
4
Manchester United Academy
00000-000
Northern Grp. H
#TeamPLWDL+/-GDPTSNext
1
Bradford City
00000-000
2
Burton Albion
00000-000
3
Leicester City Academy
00000-000
4
Sheffield Wednesday
00000-000
Southern Grp. A
#TeamPLWDL+/-GDPTSNext
1
Brighton & Hove Albion Academy
00000-000
2
Charlton Athletic
00000-000
3
Colchester United
00000-000
4
Gillingham
00000-000
Southern Grp. B
#TeamPLWDL+/-GDPTSNext
1
AFC Wimbledon
00000-000
2
Aston Villa Academy
00000-000
3
Crawley Town
00000-000
4
Portsmouth
00000-000
Southern Grp. C
#TeamPLWDL+/-GDPTSNext
1
Cheltenham Town
00000-000
2
Milton Keynes Dons
00000-000
3
Walsall
00000-000
4
West Ham United Academy
00000-000
Southern Grp. D
#TeamPLWDL+/-GDPTSNext
1
Peterborough United
00000-000
2
Stevenage
00000-000
3
Tottenham Hotspur Academy
00000-000
4
Wycombe Wanderers
00000-000
Southern Grp. E
#TeamPLWDL+/-GDPTSNext
1
Bristol Rovers
00000-000
2
Crystal Palace Academy
00000-000
3
Plymouth Argyle
00000-000
4
Swindon Town
00000-000
Southern Grp. F
#TeamPLWDL+/-GDPTSNext
1
Exeter City
00000-000
2
Forest Green Rovers
00000-000
3
Newport County
00000-000
4
Southampton Academy
00000-000
Southern Grp. G
#TeamPLWDL+/-GDPTSNext
1
Chelsea Academy
00000-000
2
Leyton Orient
00000-000
3
Oxford United
00000-000
4
Sutton United
00000-000
Southern Grp. H
#TeamPLWDL+/-GDPTSNext
1
Arsenal Academy
00000-000
2
Cambridge United
00000-000
3
Ipswich Town
00000-000
4
Northampton Town
00000-000
  • Qualification next stage