LEAGUES
RussiaZvezda Perm

Zvezda Perm fixtures, team info and top players

PFL FNL 2 Grp. 1
#TeamPLWDL+/-GDPTS
1
Dynamo Makhachkala
32255262-125080
2
SKA Rostov
32244471-224976
3
Chayka
32217488-246470
4
Forte Taganrog
321710555-312461
5
Chernomorets Novorossiysk
32186870-353560
6
FC Kuban-Holding
32159846-311554
7
Legion Dinamo
3212101044-311346
8
Biolog Novokubansk
3211111050-45544
9
Anzhi Makhachkala
321391046-351142
10
Spartak Nalchik
3210101232-28440
11
Druzhba
327111425-44-1932
12
Mashuk-KMV
327101547-54-731
13
Dinamo Stavropol
32781740-57-1729
14
Tuapse
321221836-60-2429
15
FC Rotor Volgograd II
32562126-74-4821
16
FC Alania Vladikavkaz II
32262432-97-6512
17
Yessentuki
32242616-106-9010
- Anzhi Makhachkala has been deducted 6 points
- Tuapse has been deducted 9 points
PFL FNL 2 Grp. 2 Promotion Group
#TeamPLWDL+/-GDPTS
1
Shinnik Yaroslavl
22174138-112755
2
Tver FC
22117442-222040
3
Leningradets
22122836-201638
4
Murom
22114726-141237
5
Kairat Moscow
2286830-36-630
6
Krasava
2285934-33129
7
Zvezda Saint Petersburg
22841030-29128
8
Dinamo Moscow II
2268828-29-126
9
Volna Nizhny Novgorod
2276933-50-1724
10
Dynamo Saint Petersburg
22561122-35-1321
11
FC Yenisey Krasnoyarsk II
22631320-41-2121
12
Kazanka Moscow
22271313-32-1913
- Volna Nizhny Novgorod has been deducted 3 points
PFL FNL 2 Grp. 2 Relegation Group
#TeamPLWDL+/-GDPTS
1
Torpedo Vladimir
1692523-20329
2
Olimp Dolgoprudny II
1684424-17728
3
Zenit St. Petersburg II
1682642-281426
4
Znamya
1681729-21825
5
Baltika-BFU Kaliningrad
1664617-19-222
6
Chertanovo Moscow
1664616-23-722
7
Luki-Energiya
1662824-25-120
8
FC Chita
1653818-23-518
9
Khimik Dzerzhinsk
1634916-33-1713
PFL FNL 2 Grp. 3 Promotion Group
#TeamPLWDL+/-GDPTS
1
Rodina
22154344-192549
2
Sokol Saratov
22126445-212442
3
Dinamo Briansk
22109336-191739
4
Salyut Belgorod
22123737-241339
5
Strogino
22114729-30-137
6
Dinamo Vladivostok
22513424-29-528
7
FK Saransk
2276924-33-927
8
Avangard Kursk
2276925-33-827
9
Khimki 2
22571027-27022
10
FC Ryazan
22381115-30-1517
11
SKA-Khabarovsk II
22381115-26-1117
12
Peresvet Domodedovo
22261423-53-3012
PFL FNL 2 Grp. 3 Relegation Group
#TeamPLWDL+/-GDPTS
1
Zenit Penza
18113430-151536
2
Sakhalin
18102628-23532
3
Kaluga
1894528-171131
4
Arsenal Tula II
1893632-25730
5
Kvant Obninsk
1876522-18427
6
Znamya Noginsk
1883728-30-227
7
Saturn Ramenskoye
1881933-28525
8
Fakel-M Voronezh
18601218-28-1018
9
Metalurg Vidnoe
18521126-42-1617
10
Kolomna
18501326-45-1915
PFL FNL 2 Grp. 4
#TeamPLWDL+/-GDPTS
1
Volga Ulyanovsk
28188257-203762
2
FC Chelyabinsk
28202656-243262
3
Tyumen
28186479-304960
4
Amkar-Perm
28164843-281552
5
Zvezda Perm
28164852-282452
6
Novosibirsk FK
28155840-241650
7
Ural II
281261048-39942
8
Irtysh
281081050-49138
9
Torpedo Miass
281051333-41-835
10
Spartak Tuymazy
281121545-67-2232
11
FC Orenburg II
28691331-52-2127
12
Dinamo Barnaul
28751629-42-1326
13
NoSta
28631923-54-3121
14
Zenit Izhevsk
28442020-55-3516
15
Lada Togliatti
28352025-78-5311
- Spartak Tuymazy has been deducted 3 points
- Lada Togliatti has been deducted 3 points
PFL FNL 2 Grp. 2 Subgroup 1
#TeamPLWDL+/-GDPTS
1
Tver FC
18125134-142041
2
Leningradets
18124242-172540
3
Krasava
1894528-141431
4
Dynamo Saint Petersburg
1884625-22328
5
Zvezda Saint Petersburg
1882826-23326
6
Kairat Moscow
1865723-28-523
7
Zenit St. Petersburg II
1854925-40-1519
8
Luki-Energiya
18431116-38-2215
9
Baltika-BFU Kaliningrad
18421217-27-1014
10
FC Chita
1827914-27-1313
PFL FNL 2 Grp. 2 Subgroup 2
#TeamPLWDL+/-GDPTS
1
Shinnik Yaroslavl
20171238-83052
2
Dinamo Moscow II
20108240-172338
3
Kazanka Moscow
2094725-17831
4
FC Yenisey Krasnoyarsk II
2093824-27-330
5
Murom
2077626-18828
6
Volna Nizhny Novgorod
2084828-31-328
7
Olimp Dolgoprudny II
2075827-24326
8
Khimik Dzerzhinsk
2056918-36-1821
9
Znamya
20541125-32-719
10
Torpedo Vladimir
20531216-35-1918
11
Chertanovo Moscow
20431316-38-2215
PFL FNL 2 Grp. 3 Subgroup 1
#TeamPLWDL+/-GDPTS
1
Rodina
20163158-164251
2
FK Saransk
20142444-202444
3
Strogino
20132540-271341
4
Peresvet Domodedovo
2094736-27931
5
SKA-Khabarovsk II
2085729-23629
6
Khimki 2
2075831-23826
7
Saturn Ramenskoye
20731031-32-124
8
Kolomna
20621232-57-2520
9
Znamya Noginsk
20621226-51-2520
10
Kvant Obninsk
20451122-37-1517
11
Metalurg Vidnoe
20231522-58-369
PFL FNL 2 Grp. 3 Subgroup 2
#TeamPLWDL+/-GDPTS
1
Sokol Saratov
20144238-102846
2
Dinamo Briansk
20118137-112641
3
Salyut Belgorod
20123532-201239
4
Dinamo Vladivostok
20109138-142439
5
FC Ryazan
20113627-171036
6
Avangard Kursk
2075827-27026
7
Arsenal Tula II
20731026-31-524
8
Zenit Penza
20631119-32-1321
9
Sakhalin
20521314-36-2217
10
Kaluga
20251310-27-1711
11
Fakel-M Voronezh
2013166-49-436
  • Promotion
  • Relegation
  • Promotion qualification
  • Relegation qualification

Next match

No next match scheduled

Team form

7 - 1
2 - 1
1 - 2
2 - 1
1 - 2

Fixtures

Sat, 4 Jun
Novosibirsk FK
1 - 2
Zvezda Perm