LEAGUES

Predictors

RussiaNoSta
OverviewTableFixtures

PFL

FNL 2 Grp. 1

#TeamPLWDL+/-GDPTSFormNext
1
Biolog Novokubansk
11005-053
W
2
Anzhi Makhachkala
11003-033
3
Chayka
11003-033
4
Dynamo Makhachkala
11003-033
5
Forte Taganrog
11003-033
6
Dinamo Stavropol
10101-101
7
Mashuk-KMV
10101-101
8
SKA Rostov
10100-001
9
Spartak Nalchik
10100-001
10
Chernomorets Novorossiysk
00000-000
11
FC Kuban-Holding
00000-000
12
Legion Dinamo
00000-000
13
Druzhba
10010-3-30
14
FC Alania Vladikavkaz II
10010-3-30
15
FC Rotor Volgograd II
10010-3-30
16
Tuapse
10010-3-30
17
Yessentuki
10010-5-50

FNL 2 Grp. 2 Subgroup 1

#TeamPLWDL+/-GDPTSFormNext
1
Zvezda Saint Petersburg
22003-126
W
2
Tver FC
21104-224
3
Dynamo Saint Petersburg
21103-214
4
Kairat Moscow
20203-302
5
Leningradets
20203-302
6
Smolensk
20201-102
7
Zenit St. Petersburg II
10103-301
8
Luki-Energiya
20113-4-11
9
FC Chita
10101-101
10
Krasava
20112-4-21
11
Baltika-BFU Kaliningrad
20023-5-20

FNL 2 Grp. 2 Subgroup 2

#TeamPLWDL+/-GDPTSFormNext
1
FC Yenisey Krasnoyarsk II
22003-126
2
Znamya
21105-234
3
Volna Nizhny Novgorod
21105-414
4
Olimp Dolgoprudny II
21012-203
5
Shinnik Yaroslavl
21011-103
6
Dinamo Moscow II
20202-202
7
Chertanovo Moscow
10100-001
8
Khimik Dzerzhinsk
20110-1-11
9
Murom
10100-001
10
Kazanka Moscow
20113-4-11
11
Torpedo Vladimir
20021-5-40

FNL 2 Grp. 3 Subgroup 1

#TeamPLWDL+/-GDPTSFormNext
1
FK Saransk
32105-147
2
Rodina
22009-186
3
SKA-Khabarovsk II
21013-303
4
Khimki 2
21012-113
5
Kvant Obninsk
21012-3-13
6
Saturn Ramenskoye
21014-223
7
Znamya Noginsk
21013-4-13
8
Strogino
20112-4-21
9
Kolomna
10010-3-30
10
Peresvet Domodedovo
10011-5-40
11
Metalurg Vidnoe
10010-4-40

FNL 2 Grp. 3 Subgroup 2

#TeamPLWDL+/-GDPTSFormNext
1
Salyut Belgorod
22007-166
2
Sokol Saratov
22003-036
3
FC Ryazan
21012-4-23
4
Arsenal Tula II
21014-313
5
Dinamo Vladivostok
11006-063
6
Sakhalin
11002-023
7
Avangard Kursk
21012-4-23
8
Dinamo Briansk
20110-1-11
9
Kaluga
20110-1-11
10
Zenit Penza
20021-5-40
11
Fakel-M Voronezh
20020-8-80

FNL 2 Grp. 4

#TeamPLWDL+/-GDPTSFormNext
1
Volga Ulyanovsk
22006-156
2
FC Chelyabinsk
22005-056
3
Amkar-Perm
22003-126
4
Ural II
32014-316
5
Novosibirsk FK
31114-224
6
Torpedo Miass
21014-223
7
FC Orenburg II
21012-3-13
8
Dinamo Barnaul
21013-213
9
Irtysh
21013-303
10
Spartak Tuymazy
21012-4-23
11
Zvezda Perm
10101-101
12
NoSta
20022-4-20
13
Zenit Izhevsk
20022-5-30
14
Tyumen
10010-3-30
15
Lada Togliatti
20020-7-70
  • Promotion
  • Relegation